O MNIE...


Witam na stronie poświęconej mojej praktyce lekarskiej. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu ginekologicznego i skorzystania z usług, które oferuję.

Problemy moich Pacjentek dotyczą najintymniejszej sfery ich życia, a także wspaniałego, lecz czasem trudnego i stresującego okresu wyczekiwania na narodziny potomka. Dlatego też, staram się wykazać jak najwięcej zrozumienia, profesjonalizmu oraz dostosowania się do indywidualnych potrzeb w miłej, bezpiecznej atmosferze. Zapewniam, że wizyta u ginekologa nie musi być stresująca, ani przykra. Na potwierdzenie moich słów zapraszam tutaj ; http://www.znanylekarz.pl/anna-kowalska-3/ginekolog/glowno

Dbając o wygodę pacjentek w oczekiwaniu na wizytę, przygotowane są wygodne miejsca w poczekalni. Szanując Państwa czas – wizyty można umówić na określone godziny telefonicznie, SMS-owo lub on-line.


KILKA SŁÓW PRYWATNIE


Pochodzę z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie nadal mam swoje korzenie, ale wychowałam się i uczyłam w Łodzi.

Od dziecka wiedziałam, że chciałabym zostać lekarzem. Skąd taki pomysł….Nie wiem. Zrobiłam wszystko, żeby spełnić to marzenie. Dzisiaj, jako czterdziestoparoletnia kobieta z pełną świadomością i odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że zawodowo jestem zrealizowana. Robię to co naprawdę lubię i kocham. Medycyna pochłania większą część mojego czasu, co daje mi olbrzymią satysfakcję i przyjemność, stała się moją największą pasją.

Każdą wolną chwilę spędzam w zaciszu domowego ogniska u boku mojego kochanego męża Mirka i wspaniałej córeczki Monisi.


A TERAZ ZAWODOWO


Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Dyplom uzyskałam w 1996 roku. Po ukończeniu stażu podyplomowego pracowałam kilkanaście lat w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym jako straszy asystent, aż do momentu likwidacji oddziału w 2011 roku. Tytuł specjalisty II stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii uzyskałam w 2008 roku. Brałam udział w badaniach klinicznych leków wprowadzanych na polski rynek. Jestem współautorką kilku prac naukowych opublikowanych w krajowych czasopismach.

Współpracuję ze Szpitalem Wielospecjalistycznym Medeor Plus w Łodzi, ul. Ciesielska 8. Moje ciężarne Pacjentki mają możliwość rodzenia w komfortowych warunkach z profesjonalną opieka medyczną.